JORNADA 30 D’OCTUBRE

ESCOLA

PRE-BENJAMÍ

Els nostres petits jugan a cubelles contra l’equip de la ciutat a les 9:30 am del dissabte esperant repetir bons resultats gegegeeg anims!!!!!!!!

BENJAMÍ

El benjamí de la casa juga a Ribes a les 9:30 contra el benjamí del C.D.RIBES .AQUESTS EQUIPS JA S’HAN ENFRONTAT AMB BONS RESULTATS PELS DE CASA .

ALEVÍ FEDERAT

  

COL.LEGI SANT BONAVENTURA APA ”B” – CANYELLES ASSOC. ESP. CF. ”A”
ESCOLA SANT BONAVENTURA  – VILANOVA I LA GELTRU
30/10/2010 11:00

 ALEVÍ QUARTA DIVISIÓ  CAMPIONAT DE LLIGA  2010/2011   |  Grup: 35 | Jornada: 3

  Pos Equip J CASA FORA GF GC Punts  
G E P G E P
  1 BASE OLERDOLA, C.E.  “A” 3 1 0 0 2 0 0 22 9 12  
  2 SANT SADURNI, U.E.  “A” 3 1 0 1 1 0 0 16 9 9  
  3 BLANCA SUBUR, C.F.  “C” 3 1 0 0 1 0 1 16 13 9  
  4 CUNIT, C.F.  “C” 3 1 0 1 1 0 0 11 9 9  
  5 Pª JOVE DE LES ROQUETES  “A” 2 0 0 0 2 0 0 14 4 8  
  6 MAS CATARRO, CF.B.  “A” 2 1 0 0 1 0 0 12 2 8  
  7 VILANOVA GELTRU C.F.  “E” 3 1 0 0 0 0 2 11 16 6  
  8 HRISTO STOITCHKOV C.F.  “B” 3 1 0 1 0 0 1 9 17 6  
  9 COL.LEGI SANT BONAVENTURA APA  “B” 2 0 0 0 1 0 1 9 9 5  
  10 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.  “A” 3 0 1 1 0 1 0 8 13 5  
  11 RIBES, C.D.  “C” 2 0 0 1 0 1 0 7 9 3  
  12 SITGES, U.E.  “D” 2 0 1 0 0 0 1 4 6 3  
  13 BASE TORRELLES, C.F.  “A” 3 0 0 2 0 0 1 10 23 3  
  14 CUBELLES, C.F.  “D” 2 0 0 2 0 0 0 3 13 2  

L’aleví ha de continuar escalant posicións a la taula i ho intentaran amb els franciscans que porten els mateixos punts i estan per sobre anims nois!!!!!!!!!!!!!!!!!!

INFANTIL FEDERAT

L’INFANTIL JUGA CONTRA L’ÚLTIM CLASSIFICAT AMB GANES DE DEMOSTRAR QUE LA DERROTA DEL ALTRE DIA VA SER UN ACCIDENT SENSE IMPORTÀNCIA

CANYELLES ASSOC. ESP. CF. ”A” – MARTINENCA, U.E. ”A”
MPAL. CANYELLES  – CANYELLES
30/10/2010 11:00
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 INFANTIL TERCERA DIVISIÓ  CAMPIONAT DE LLIGA  2010/2011   |  Grup: 20 | Jornada: 3

  Pos Equip J CASA FORA GF GC Punts  
G E P G E P
  1 RIUDEBITLLES, C.D.  “A” 3 1 0 0 2 0 0 18 2 9  
  2 CUBELLES, C.F.  “B” 3 1 0 0 2 0 0 17 8 9  
  3 COL.LEGI SANT BONAVENTURA APA  “A” 3 1 1 0 1 0 0 12 7 7  
  4 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF  “A” 3 1 0 0 1 1 0 5 1 7  
  5 Pª JOVE DE LES ROQUETES  “A” 3 1 0 0 1 0 1 11 6 6  
  6 FUNDACIÓ P.E. ATLETIC VILAFRANCA  “B” 3 2 0 0 0 0 1 8 3 6  
  7 SANT SADURNI, U.E.  “A” 3 1 0 1 0 1 0 18 12 4  
  8 RIBES, C.D.  “A” 3 0 1 1 1 0 0 3 5 4  
  9 BLANCA SUBUR, C.F.  “B” 3 0 0 1 1 0 1 10 5 3  
  10 VILANOVA GELTRU C.F.  “D” 3 1 0 1 0 0 1 9 6 3  
  11 MAS CATARRO, CF.B.  “A” 3 1 0 1 0 0 1 7 10 3  
  12 BASE OLERDOLA, C.E.  “A” 3 0 0 2 1 0 0 5 9 3  
  13 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL  “A” 3 0 0 1 1 0 1 7 14 3  
  14 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.  “A” 3 1 0 0 0 0 2 6 16 3  
  15 SITGES, U.E.  “B” 3 0 0 1 0 0 2 2 11 0  
  16 MARTINENCA, U.E.  “A” 3 0 0 2 0 0 1 2 25 0